Dnia 3 czerwca br., podczas gdy w całym Kościele trwała Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, w „parafialnym Wieczerniku” w Grabówce młodzież klas siódmych i ósmych Szkoły Podstawowej oraz trzecich Gimnazjum (łącznie 23 osoby) przeżywała wraz ze wspólnotą parafialną swoją Pięćdziesiątnicę, otrzymali Oni w sakramencie bierzmowania dar Ducha Świętego.

Nasze dzieci komunijne, w ramach Białego Tygodnia, wsparły swoich rówieśników w krajach misyjnych. Każdy z naszej „komunijnej piątki” w ramach akcji „Dzieci komunijne dzieciom misji” ofiarował na ten cel swój dar. W sumie zebraliśmy i wysłaliśmy 400 zł. Po kilku dniach na adres naszej parafii przyszły podziękowania i błogosławieństwo Papieża Franciszka.

Czuwanie młodzieżowe

Czuwanie młodzieżowe, na które zapraszam nie tylko młodzież naszej Parafii, ale wszystkich chętnych, rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, następnie będziemy adorować Chrystusa w Najświętszym Sakramencie do ok. godz. 19.30. Szczególną intencją tej Eucharystii i czuwania jest wyproszenie obfitości Darów Ducha Świętego dla młodzieży, która w dniu 3 czerwca o godz. 17.00 przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. bpa Stanisława Napierały. W czuwaniu i Eucharystii wspomagać nas będzie złoczewska schola młodzieżowa.